آذر
۲۵
دیدگاه‌ها برای استقلال ۱ – ۰ سپاهان / پیش بسوی قهرمانی بسته هستند

استقلال ۱ – ۰ سپاهان / پیش بسوی قهرمانی

 

استقلال دراین فصل شروع خوبی داشت وطبعا یکی ازعوامل مهم آن بسته شدن تیم توسط سرمربی بود و دیگراینکه سرمربی استقلال با جذب یک دستیار نام آشنای خارجی ( پین ) خودش را درمعرض مشاوره های این شخص قرارداد تا بلکه بتواند امیدهای هواداران را پس از چندین فصل برای موفقیت و قهرمانی پر رنگ نماید. البته هنوزاستقلال بلحاظ فنی و مهره ها کمبودهایی دارد که امیدواریم درنیم فصل برطرف شود وازطرفی مدیریت باشگاه و فرهادمجیدی بتوانند روحیه قهرمانی راهم درکالبد تیم بدمند.

 

 

استقلال درهفته دهم درشرایطی با سپاهان بازی داشت که رقیب زردپوش را درجدول رده بندی بالاترازخود میدید و پیروزی براین حریف که ازمدعیان جدی قهرمانی است میتوانست بلحاظ فنی و روحی – روانی وامتیازی استقلال راپس ازچندین نتیجه تساوی ملال آورارتقا دهد وخوشبختانه چنین شد و درپایان این نبرد دیدنی این استقلال بود که ۳ امتیازبازی را کسب کرد وبه صدرجدول پرواز نمود.

 

 

 

یکی دیگرازعوامل مهم استقلال مبنی برموفقیت دراین نبرد حساس خط دفاعی تیم به رهبری سیاوش یزدانی بود. یزدانی دراین فصل یکی ازبهترین و موءثرترین مهره های استقلال بوده است و اگراستقلال بدنبال قهرمانی است میبایست تاآخرفصل با این خط دفاعی همین روند را ادامه داده و ضعف ها و نقائص خودرا هم پوشش دهد. ضمنااستقلال میبایست هرچه زودتر ترکیب ثابت خودرا بیابد.

 

 

استقلال در ۱۰ بازی اخیرباخت نداشته و فقط ۲ گل دریافت کرده است و نمی توان این آمار را به حساب شانس و اقبال گذاشت و قطعا تفکردرستی در پشت این موفقیت وجود داشته است و عناصردفاعی تیم هم باتمام وجود جنگیده واز دروازه استقلال حفاظت کرده اند ضمن اینکه دراین فصل حسینی دروازه بان استقلال برخلاف فصل قبل ازآمادگی مطلوبی برخورداراست و دراین بازی هم چندحرکت خوب داشت.

درخط میانی بنظرمیرسد که روزبه چشمی به آمادگی آرمانی نرسیده است و فرهادمجیدی در غیاب رضاوند که مصدوم بوده است بعضا از آذری و نیک نفس هم استفاده میکند اما اگر روزبه چشمی آماده باشد قطعا یکی ازبهترین گزینه ها برای پست هافبک دفاعی میباشد و مهدی پور هم که متمایل به جلوبازی میکند در ۲ بازی اخیرچهره درخشانی داشته است. البته سرمربی تشخیص میدهد که درکدام بازی ها از ۲ هافبک دفاعی استفاده کند.

دراین بازی بازهم خریدخارجی استقلال ( ژستد ) بایک پاس گل حرفه ای همچون بازی با پیکان پاسخ انتقادات راداد و سلمانی با یک حرکت زیبا گل ۳ امتیازی استقلال رابه ثمررسانید تا تیم محبوب آبی دلان بر صدر جدول رده بندی بنشیند اما فراموش نمی کنیم که این اتفاق پایان کار نیست.

استقلال نباید در باد  ِ این برد بخوابد چون حتی قهرمانی درنیم فصل هم قابل اعتبار واعتماد نیست وقطعا در آینده اتفاقات غیرقابل پیش بینی مانند هرلیگی رخ خواهد داد.

 

دمیدن روحیه قهرمانی و زیاده خواهی ازسوی کادرفنی و مدیریت باشگاه برکالبد تیم به موازات رفع و رجوع ضعف های فنی و برطرف کردن تنگناهای مالی و پرهیزازحاشیه های خودخواسته و برخی از رسانه ها وخنثی کردن آنها باروش های مطلوب و حمایت های هواداران درکنار انتقادات سازنده و غیرتخریبی و … میتواند استقلال را در این فصل به سرمنزل مقصود برساند و هواداران را با قهرمانی سرافراز و شاد نماید……… انشاالله

تـبـلـیـغـات

انجمن های گفتگوی آبـی دلان


اسکـوربـورد آبـی دلان

نویسندگان سایت

دسته بندی موضوعی

آخرین مطالب سایت

نظر سنجی

نظر شما در مورد طراحی صفحه اول سایت آبی دلان چیست؟

View Results

Loading ... Loading ...

محبوب ترین تاپیک های انجمن های آبی دلان

Login Author

جستجو در سایت

جستجوی تاریخی مطالب سایت

ژانویه 2022
ش ی د س چ پ ج
« دسامبر    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
افراد آنلاین : 0
تعداد کل مطالب : 550
بازدید کل : 2420483