اسفند
۲
دیدگاه‌ها برای استقلال ۲ – ۰ پارس جنوبی جم / پاتوسی ، گمشده استقلال بسته هستند

استقلال ۲ – ۰ پارس جنوبی جم / پاتوسی ، گمشده استقلال

شفربرای این دیدار بایک ترکیب تازه به میدان آمد و ازهمان  ابتدا منشا ، دانشگر و پاتوسی را درترکیب اصلی قرارداد و ازمنتظری هم دردفاع وسط بازی گرفت تا وریاغفوری به دفاع راست منتقل شود و چشمی هم با فرشیدباقری هافبک های دفاعی استقلال باشند… دانشگرزوج منتظری دردفاع وسط بود تا نورافکن دردفاع چپ بازی کند… هافبک های جناح راست وچپ بترتیب دانشگر و اسماعیلی بودند تا منشا را درنوک حمله یاری نمایند… پاتوسی هم بعنوان هافبک بازی ساز دراولین بازی خود برای استقلال به میدان آمد تا امیدوارباشیم گمشده استقلال را پس ازجباروف یافته ایم… رحمتی هم طبق معمول درون دروازه قرارداشت.

 

 

استقلال درهردونیمه برترازحریف بود و نتیجه بازی هم می تواند برای هواداران استقلال امیدوار کننده باشد اما با نگاهی دقیق تر به بازی باید نگران موقعیت های ازدست رفته استقلال باشیم که عمدتا تک به تک بودند و اگراین موردتکرارشود درآینده لیگ و علی الخصوص لیگ قهرمانان چالش جدی برای تیم محبوب آبی دلان خواهدبود… البته منشا درپست جدید بهترازبازی های قبلی بود و بغیرازاو برخی از بازیکنان دیگرهم موقعیت هایی ازدست دادند که آه ازنهاد هواداران بلند شد.

 

 

پاتوسی علیرغم بازی اول و دوربودن ازآمادگی آرمانی بسیارامیدوارکننده نشان داد… گل اول بازی برروی ضربه کرنراوشکل گرفت که با اشتباه دفاع حریف به گل تبدیل شد… درواقع این گل را باید حاصل ارسال خوب پاتوسی و گل بخودی بازیکن حریف تلقی نماییم وگل دوم هم درهمان نیمه اول با شوت پاتوسی و اشتباه حریف بثمررسید تا یک روزخوب برای این بازیکن و استقلال رقم بخورد… اگراین بازیکن بلحاظ فیزیکی و تمرینات جدی باشد باید ازهم اکنون اورا نقطه قوت استقلال دربازیهای آینده بدانیم.

 

تعویض های شفر برای این بازی نتوانست اختلاف گل هارا بیشترکند اما فرصتی بود تا شجاعیان و تبریزی و ایسما به زمین وارد شوند تا برای آینده با تیم هماهنگ ترگردند… البته ایسما یک فرصت خوب را ازدست داد و مشخصا باید برای رسیدن به آمادگی آرمانی و خصوصا کاهش وزن تلاش نماید… شجاعیان هم دربازیهای اخیرثابت کرده است برای تجدید درخشش دوران سابق ازانگیزه های زیادی برخورداراست اما تبریزی هنوز به بازیکنی که درذوب آهن بود تبدیل نشده است.

 

استقلال درمجموع حدود ۸ موقعیت گل داشت که دربرابرتک موقعیت حریف مشخصا برتری اش را به رخ می کشد اما واقعیت این است که ما هواداران استقلال انتظارداریم که تیم محبوبمان دربازیهای حساس و خصوصا با مدعیان قهرمانی برنده بازی باشد و حداقل اینکه شکست نخورد…. هنوز می توان به تبدیل شدن به مدعی قهرمانی امیدواربود اگرشفروآبی پوشان قدردان حمایت هواداران و داشته هایشان باشند.

 

استقلال بازی بعدی را بایستی درروزیکشنبه ۵ استفند که یک بازی عقب افتاده است با ذوب آهن در ورزشگاه آزادی برگزارنماید… تیم حریف درقطرتوانست با منصوریان یک بازی باخته را درپلی اف آسیا به برد تبدیل کرده و صعود نماید و بهمین دلیل ازروحیه خوبی برخورداراست… امتیازآن بازی برای استقلال حیاتی است و امیدواریم آبی پوشان وشفر برای این بازی تدابیرویژه ای داشته باشند و با یک برد قاطع هواداران را شاد و امیدوارنمایند…. انشاالله

تـبـلـیـغـات

انجمن های گفتگوی آبـی دلان


اسکـوربـورد آبـی دلان

نویسندگان سایت

دسته بندی موضوعی

آخرین مطالب سایت

نظر سنجی

نظر شما در مورد طراحی صفحه اول سایت آبی دلان چیست؟

View Results

Loading ... Loading ...

محبوب ترین تاپیک های انجمن های آبی دلان

Login Author

جستجو در سایت

جستجوی تاریخی مطالب سایت

آگوست 2019
ش ی د س چ پ ج
« مه    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
افراد آنلاین : 0
تعداد کل مطالب : 533
بازدید کل : 2353873