خرداد
۱۵

امیر… سرمایه استقلال!

 

 

آنچه که از مصاحبه اخیر علی فتح الله زاده با خبرگزاری فارس بر می آید و  اگر ایشان را اهل دور زدن ندانیم ( همان حسی که مرحوم حجازی به فتح الله زاده داشت) مظلومی را باید سال آینده سرمربی استقلال دانست.

 

اما چرا حالا که بهترین فرصت برای باشگاه فرآهم شده تا از بهترین مربی حال حاضر ایران که سرمایه باشگاه هم می باشد نمی خواهیم استفاده کنیم! امیر قلعه نوعی کسی که یک دهه در قامت بازیکن با استقلال بوده ….کاپیتان شده….یک سال بعد از بازنشتگی خیلی زود مربی استقلال شد….توسط فتح الله زاده به آلمان فرستاده شد….بعد از هدایت تیم برق تهران!!! و نگه داشتن استقلال اهواز در لیگ!! سرمربی بهترین تیم آسیا شد… در استقلال عملکرد خوبی داشت ولی از حق نباید گذشت که این استقلال بود که قلعه نوعی را در سه سال آبدیده کرد و بالاخره قهرمان ایران شد.

 

قلعه نوعی در هیچ تیم شهرستانی نمی توانست به اندازه استقلال اعتبار بدست بیاورد….سه سال دیده شد!! این دیده شدن در فوتبال خیلی مهم و حیاتی است! به هر حال قلعه نوعی در هر تیمی غیر از استقلال مربی می شد چیزی در حد مربی جوان سرخها یعنی حمید استیلی  می شد  که یک روز به  مس برود  یک روز به شاهین ! به هر حال همین قلعه نوعی با اعتبار استقلال شد سرمربی تیم ملی ایران !!! و حالا هم هر جا که برود  می دانند که  تیم را بالای ۱۰-۱۵ میلیارد باید ببندند!

امیر به عنوان یک شخصیت حرفه ای  درست عمل می کند…ولی اینکه اینقدر دو طرف معامله هم استقلال هم قلعه نوعی در حال  کش دادن ماجرا هستند برای ما هواداران جالب نیست…. روزی قلعه نوعی اعلام می کند که کشاورزی می کنم ولی به استقلال نمیروم…روز دیگر فتح الله زاده اعلام می کند امروز هم اگر قلعه نوعی بخواهد برگردد من نمی خواهم….. خلاصه اینکه وضعیت جالب نیست…. استقلال باید از سرمایه ای که بعد از سالها بدست اورده استفاده کند….قلعه نوعی مثل دکتر متخصصی می ماند  که سالها در  این مملکت حالا چه با امکانات چه بی امکانات درس خوانده و با بورسیه این مملکت رفته و متخصص شده…هوش و استعداد و  شخصیش به کنار …ولی نباید گذشته اش را فراموش کند.

, و اما دو نکته ی حاشیه در صورت ماندن مظلومی در استقلال!

 در هیچ مقطعی در این فصل مظلومی خیال استقلال و هواداران را راحت نکرد….مصاحبه های تضعیف کننده….بی انگیزگی برای موفقیت…عدم نشاط و روحیه بالا….. تاکید مداوم مبنی بر اینکه تیم بازیکن نداشت و فرصت کافی برای آماده سازی تیم نبود.

 

حالا که تیم با درخواست ایشان بسته می شود …نهایت فرصت برای ایشان ۱۰  بازی ابتدایی لیگ  …آنهم  با قدرت و با کسب بیشترین امتیاز باید شروع شود در غیر اینصورت مظلومی دیگر جایی برای دفاع باقی نمی گذارد.

و اما خریدهای استقلال …. به نظر رحمتی و تیموریان….کرار… محمد حسینی….و یک مهاجم برای استقلال کافی باشد…البته در صورت تقویت پیستونهای چپ و راست هم وضعیت عالی می شود …. رفتن یکسری از بازیکنان که سالهاست حتی به اندازه یک دست در گلهای زده نقش نداشته اند و بیشتر برای پرکردن لیست ۱۸ نفره استفاده شده اند هم از اوجب واجبات است. به انتظار هفته های اتی می نشینیم!

ما به فتح الله زاده ای که ظرف یک هفته میداودی و مبعلی و اشوبی را به استقلال آورد ایمان داریم که در دو ماهه آینده بهترینها را به استقلال بیاورد.

تـبـلـیـغـات

انجمن های گفتگوی آبـی دلان


اسکـوربـورد آبـی دلان

نویسندگان سایت

دسته بندی موضوعی

آخرین مطالب سایت

نظر سنجی

نظر شما در مورد طراحی صفحه اول سایت آبی دلان چیست؟

View Results

Loading ... Loading ...

محبوب ترین تاپیک های انجمن های آبی دلان

Login Author

جستجو در سایت

جستجوی تاریخی مطالب سایت

ژانویه 2022
ش ی د س چ پ ج
« دسامبر    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
افراد آنلاین : 0
تعداد کل مطالب : 550
بازدید کل : 2420483