بهمن
۳۰

امید به قهرمانی یک رویا نیست زیرا ما استقلال هستیم!…

 

درارتباط باشکست استقلال دربرابرملوان انزلی انتقادی به کادرفنی  استقلال وارداست مبنی براینکه آنان ازچند روز قبل وضعیت آب وهوای انزلی و شرایط زمین را درزمان بازی می دانستند ولذا می بایست تمرینات استقلال را بگونه ای طراحی و اجرا می کردند که بازیکنان تیم هرچه بیشتر بااین شرایط خوگرفته باشند… بازیکنان استقلال اردوی اخیرخود را درکیش برگزارکرده اند که بنابرگفته کادرفنی استقلال دارای یکی ازباکیفیت ترین زمین هاست و قطعا این بازیکنان ازبازی درزمینی که بصورت باتلاق درآمده است ناتوان بودند.

 

 

مروری برگل های دریافت شده استقلال حاکی ازاشتباهات فاحش برخی ازبازیکنان دفاعی می باشد درحالیکه استقلال یکی ازمستحکم ترین سازمان های دفاعی تیم ها درنیم فصل دوم را دارا می باشد… یک دلیل مهم این اشتباهات وضعیت زمین بازی بود و مشخصا اگرشرایط مساعد بود عناصردفاعی استقلال و دروازه بان چنین اشتباهاتی را کمتر مرتکب می شدند… البته دلایل دیگری هم وجود دارد که ازآن جمله خطادادن های بی مورد درپشت محوطه جریمه خودی بوده است.

 

زمانیکه بازی با نتیجه ۱ – ۳ بنفع ملوان درجریان بود استقلال گل چهارم را با بدشانسی تمام دریافت کرد که اگراین اتفاق نمی افتاد شاید می توانست به بازی برگردد زیراقلعه نویی ازتمام توان تهاجمی اش بهره گرفت تا بازی رابرگرداند اما این گل نتیجه ای رارقم زد که استقلال می توانست با حداکثرتلاش خود فقط اختلاف را کاهش دهد.

 

نکته جالبی که پس ازگل چهارم ملوان دربازی استقلال وجود داشت این بود که آبی ها بهیچوجه چهره یک تیم شکست خورده را نمایش ندادند واین نکته قابل تقدیر و بسیار امیدوار کننده است. آنان باحداکثرتلاش خود بدنبال تلافی بودند و ازپای ننشستند. موقعیت های گل متعدد استقلال در۳۰ دقیقه پایانی حاکی ازهمین روحیه بود هرچند ملوان هم روی ضدحملات خود موقعیت های خوبی بدست آورد… این روحیه باعث شد  تا درثانیه های پایانی حنیف عمران زاده یکی دیگر ازگل های حریف را تلافی کند و اختلاف به دوگل برسد اما زمان دیگری برای جبران وجود نداشت.

 

درهرحال اگرلیگ را درنظربگیریم این ناکامی اولین شکست استقلال بعدازهفته نهم ازتیم ذوب آهن دراصفهان می باشد!… استقلال شکست دیگری درلیگ نداشته است. هواداران این نکته را درنظربگیرند که باید قبول کنیم هرتیمی روزهای خوب و بد را دارد و این روزها دوروی یک سکه وجزء لاینفک طبیعت فوتبال می باشند… نگاهی به نتایج مدعیان دیگر نشانگرهمین موضوع است.

 

استقلال و هواداران لازم است این شکست را به بایگانی تاریخ بسپارند و برای لیگ قهرمانان آماده شوند. اختلاف ۱ امتیازی استقلال با فولاد خوزستان پس ازشروع مجدد لیگ قابل جبران است و استقلال می بایست لیاقت خود را دربازی مستقیم با تیمهای مدعی نشان دهد. اگراستقلال درادامه راه بازیکنان کلیدی خود را دراختیارداشته باشد و کمتردچارلغزش گردد قهرمانی دورازدسترس نیست…فصل قبل هم درمقطعی ازهفته های پایانی فصل که استقلال دچارچالش گردید تاکید کردیم که:

 

 ” به قهرمانی استقلال امیدواریم “

 

هنوز هم همان ایده را داریم زیرا صعود به قله قهرمانی محتمل است… کادر فنی استقلال ومهره های باتجربه اش این توانایی وقابلیت را دارند که باتوجه به وضعیت بحرانی تیم ومعضلات متعددش درتمامی مقاطع فصل اخیر و پشت سرنهادن همه آنها بازهم درهفته های پایانی بلحاظ روحی – روانی بازیابی شوند و شخصیت واقعی استقلال را نشان دهند تا به قله قهرمانی صعود نمایند… این مهم واقعیتی است که قبلا تجربه کرده ایم و صرفا یک رویا نیست!

 

تـبـلـیـغـات

انجمن های گفتگوی آبـی دلان


اسکـوربـورد آبـی دلان

نویسندگان سایت

دسته بندی موضوعی

آخرین مطالب سایت

نظر سنجی

نظر شما در مورد طراحی صفحه اول سایت آبی دلان چیست؟

View Results

Loading ... Loading ...

محبوب ترین تاپیک های انجمن های آبی دلان

Login Author

جستجو در سایت

جستجوی تاریخی مطالب سایت

ژانویه 2020
ش ی د س چ پ ج
« دسامبر    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
افراد آنلاین : 0
تعداد کل مطالب : 548
بازدید کل : 2406378