اسفند
۱۶

هوادار؛ تو را ما چشم در راهیم…

جمعه برای استقلال و ما هواداران آبی دل روز خاصیست! تیم در مسیر قهرمانیست. مدیرعامل، کادر فنی و بازیکنان تیم با وجود مشکلات فراوان مادی، هوچیگری رقیبان، بی مهری مسئولان در پرداخت بودجه ی تصویب شده به تیم، جو پر از تهمتی که رسانه ها و در صدر آن برنامه مسموم ۹۰ علیه تیممان بوجود آوردند به وظیفه خطیر خود عمل کرده و با کمک هواداران صدر جدول را مال خود کردیم.

 

اکنون خانواده ی استقلال در شرایط حساسی قرار دارد. حضور پرشور هوادار در این شرایط می تواند کمک شایانی در وارد آوردن ضربه ی نهایی بر حریف داشته باشد. روز جمعه با حریفی دیدار می کنیم که نزدیک ترین رقیبمان در راه قهرمانیست. رقیبی که سعی دارد بازی را به بیرون از زمین بکشاند، اما روز جمعه با حضور پر شور آبی دلان در استادیوم آزادی، پاسخ قاطعی در میدان به آنها می دهیم.



 

بدلیل اتفاقات قبل از بازی، زیاده خواهی تراکتوریها و طلب در اختیار گرفتن نیمی از سکوهای استادیوم آزادی(در حالی که قانوناً میتوانند ۱۰% از سکوها را در اختیار داشته باشند) حضور ما آبی دلان، ابهت و شکوه استقلال را مقابل تیمی لخت از نظر سابقه و افتخار به نمایش میگذارد. کم لطفی و بی مهری تراکتوریها (از هوادار و گزارشگرشان گرفته تا مدیرعامل و بازیکنانشان) مختص به چند روز اخیر و این بازی نیست و آن ها از ابتدای فصل، تیممان و به خصوص سرمربی پرافتخار ما را سیبل قرار داده و انواع و اقسام توهین ها و تهمت ها را به امیرقلعه نوعی روا داشتند. با حضور آبی و با صلابت خود و کسب یک پیروزی شیرین پاسخ این هجمه ها را خواهیم داد.

 

پس جمعه یک روز مهم و حیاتی برای پرافتخارترین تیم سرزمین پارس در قاره کهن است. پس هواداری که همیشه حماسه ساز بودی و رنگ آبی را معنا کردی، برخیز و حرارت را به سکوها منتقل کن. استقلال با حضور تو سربلند می شود. تو از استقلال قهرمانی می خواهی و استقلال از تو حضور. پس برای بالا رفتن جام طلایی در دستان پسران لاجوردی، عشق آبی را یکبار دیگر نمایش بده!

 

برای “حضور آبی” در استادیوم لحظه شماری میکنیم! همه با هم! مثل همیشه منتظریم. دریایی می سازیم پر شکوه. دریایی خروشان که حریف قرمز رنگ درونش غرق شود! سکوهای آزادی منتظر ماست. روز جمعه آسمان آزادی از آن ماست؛ روز هم روز ماست. سربازان آبی برای تحکیم صدرنشینی و پروازی بلندتر چشم به حضور ما دارند.

 

می رویم تا باز هم همانند گذشته عظمت و شکوه پرافتخارترین تیم ایران در آسیا به رخ همگان کشیده شود. میدانم که می آیم… میدانم که می آیید… میدانم که می آییم… می دانیم که حتی یک صندلی خالی نخواهد ماند… میدانیم که ۹۰ دقیقه با شعارهای خود آزادی را به لرزه درآورده و تیم را به سمت پیروزی رهنمود می کنیم. میدانیم که شما هواداران متعصب، شما آبی دلان دوست داشتنی، برنده اصلی نبرد بزرگ جمعه خواهید بود.

 

هواداران استقلال در گذشته ثابت کردند هر زمان که تیم به حضور آن ها نیاز داشته در عرصه حاضر شده و با حضور یکصد هزار نفری، آزادی را برای حریف به جهنم تبدیل کردند. جمعه آنقدر “می رویم” و آنقدر “زود می رویم” که مثل دیدار رفت لیگ گذشته، تراکتوریهای پر مدعا فکر حضور ۵۰ در صدی در استادیوم آزادی را با خود به تبریز برگردانند!

 

جمعه ۱۸ اسفند، استادیوم آزادی، وعده ی دیدار ماست! جمعه روز ماست! یک روز تمام آبی! همه می آییم تا بار دیگر ثابت کنیم “ما بی شماریم.”

تـبـلـیـغـات

انجمن های گفتگوی آبـی دلان


اسکـوربـورد آبـی دلان

نویسندگان سایت

دسته بندی موضوعی

آخرین مطالب سایت

نظر سنجی

نظر شما در مورد طراحی صفحه اول سایت آبی دلان چیست؟

View Results

Loading ... Loading ...

محبوب ترین تاپیک های انجمن های آبی دلان

Login Author

جستجو در سایت

جستجوی تاریخی مطالب سایت

ژانویه 2022
ش ی د س چ پ ج
« دسامبر    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
افراد آنلاین : 0
تعداد کل مطالب : 550
بازدید کل : 2420483